Písčité pobřeží

Bulharsko:
Černé moře

Letenky do Bulharska

Do Bulharska můžete vycestovat kromě auta a autobusu samozřejmě také letecky. Ať už z objednaným zájezdem nebo na vlastní pěst. Letecká doprava je zárukou rychlosti, komfortu a dokonalého pohodlí. Každoročně ji využívá stále větší množství turistů a patří tak mezi nejoblíbenější způsoby cestování.

Pokud si chcete koupit levné letenky do Bulharska, je na této stránce připraven vyhledávací formulář, který je napojen na globální rezervační systém společnosti Invia. Díky tomu jsou veškerá nalezená data pomocí tohoto formuláře neustále aktuální a celý proces rezervace letenek je velice jednoduchý.

Do políček formuláře zadejte požadované údaje a stiskněte tlačítko "Vyhledat". Automaticky dojde k vyhledání letek dle zadaných kritérií s možností přímé rezervace letenek on-line.

- Vybrat zájezd do Bulharska -

Užitečné údaje:

Bulharsko se nachází v jihovýchodní části Balkánského poloostrova na pobřeží Černého moře. Na celkové rozloze 110 994 km² žije více než 7,2 milionu obyvatel. Celých 60% z nich tvoří ateisté nebo lidé bez vyznání. Hlavním městem je Sofija. Země je členem Evropské unie. Bulharskou měnou je lev (BGN). Úředním jazykem je bulharština.

Dále doporučujeme:

Chystáte se na dovolenou k moři? Nabídka nejrůznějších zájezdů je opravdu široká. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří zájezd do Chorvatska, které nabízí dostupnou relaxaci u průzračného Jadranu, zájezd do Itálie, která je zárukou bohatého vyžití nebo třeba zájezd do Turecka, které nabízí dostupnou exotiku a nevšední zážitky.